CAMPING DRAUFLUSS

Jak již název napovídá, leží camping Draufluss přímo na pravém břehu řeky Drávy, na okraji města Spittal an der Drau, na úpatí lokálního vrchu Goldeck (2.142 m). Náš malý, rodinně vedený camping se nachází v klidném prostředí s překrásnou přírodou a skýtá tak možnost prožít individuální rodinnou dovolenou mimo každodenního stresu.

Na asi 7.000 m2 velikém campingu naleznete dostatek upravených, idylických míst k stání, částečně ve stínu starých ovocných stromů. Své oblíbené místo si můžete samozřejmě vybrat i sami. 

Uprostřed campingu se nacházejí nové moderní sanitární zařízení s bezplatnými sprchami s teplou vodou. Elektrické přípojky jsou k dispozici každých 20 - 30 m. Naši nejmenší hosté se můžou vydovádět na dětském hřišti a na stolní tenis hřišti.

Camping se nachází bezprostředně na cyklistické stezce Villach - Lienz a je proto ideálním výchozím bodem pro vycházky a cykloturistiku. Přímo na campingu je situována výstupní plošina pro vodáky a krásná písečná pláž se ochladit v Drava.

V bezprosřední blízkosti naleznete nespočet dalších nabídek kulturního a sportovního vyžití, jako i nákupní možnosti. Nejbližší veliký supermarket (Spar) se nachází ve vzdálenosti jenom asi 600 m. Do centra města Spittal se pěšky dostanete už za 15 minut. K jezeru Millstättersee s krásně průzračnou vodou je to pro všechny vyznavače vodních sportů autem jenom 10 minut.

Jenom pár kroků od campingu se nachází hostinec Drauwirt s hosťovskými pokoji a restaurací s nabídkou snídaně. Pakliže si chcete snídani nachystat sami, můžete si vše potřebné předem objednat na recepci.

Místo na campingu Vám v případě potřeby rádi bezplatně zarezervujeme. Aktuální ceny naleznete v ceníku. Poplatky za odvoz smetí a za kanalizaci jsou v uvedených cenách už zakalkulovány.

Pro cestovní skupiny rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Byli bychom rádi, kdyby jste se rozhodli stát se našimi hosty. Vaše čtyřnohé miláčky samozřejmě taky rádi uvítáme. A možná se i Vy stanete našimi stálými hosty se smyslem pro individualitu.