HOSTINEC DRAUWIRT

Srdečně Vás vítáme v našem malém rodinném penziónu na okraji města Spittal an der Drau, přímo na pravém břehu řeky Drávy na úpatí lokálního vrchu Goldeck, na cyklistické stezce směrem na Villach a Lienz. Historie našeho hostince sahá až do roku 1612, odkdy se nachází ve vlastnictví rodiny Hartlieb a jejích předků.

V pohostinství Vás už očekává pan hostinský připraven naservírovat Vám dobroty z korutánské či mezinárodní kuchyně. Restaurace je v letní sezóně celodenně otevřená až do 22 h, mimo sezóny si dopřejem polední přestávku.

Servírované pokrmy připravujeme z čerstvých surovin. Špek a uzeniny si dorábíme sami. Víno nakupujeme přímo od vinaře z Haugsdorfu v Dolním Rakousku. Oblíbenou specialitou z babiččiny kuchyně je na másle pečený pstruh s opekanými brambory. Můžete taky ochutnat korutanské lahůdky jako jsou Kärntner Kas´nudeln nebo sladký Reindling.

Srdečně Vás zveme k oddechu u jídla a pití na naší slunečnou terasu a pokochat se pohledem na klidný tok řeky Drávy. Vaše čerstě načepované pivo nebo pravé kapučíno si samozřejmě můžete vychutnat v naší útulném výčepním lokálu nebo třeba zažehnáte hlad v rustikální jídelně.

Náš PENZIÓN vám nabízí účelně zařízených hosťovských dva jedno-, dva dvou- nebo dva třílůžkových pokojů částečně s balkónem s výhledem na řeku a nádhernou panorámu korutánských hor. Všechny pokoje mají TV a bezplatné Wi-Fi.

Naši stálí hosté si cení udržovaný styl starého hostince a výhodný poměr kvality a ceny.

Pro tranzitní hosty cestující směrem do Itálie, Chorvatska nebo Slovinska nabízíme cenově výhodnou možnost přenocování. Platné ceny naleznete v aktuálním ceníku.

Výhodná poloha penziónu dovoluje naším hostům prožít nejenom klidnou dovolenou uprostřed přírody, ale nabízí taky nespočet možností sportovního a kulturního vyžití. Pěšky se za 15 minut dostanete do historického centra města Spittal, k jezeru Millstättersee je to autem necelých 10 minut.

Rádi Vás uvítáme jako naše hosty a přejeme Vám krásnou dovolenou!